Pakalpojumi, kas jums sniedz drošību

Adaptive piedāvā visaptverošu IT pakalpojumu klāstu katra uzņēmuma specifiskajām vajadzībām. Stratēģiskas IT konsultācijas, plānošana, infrastruktūras izstrāde un uzturēšana, tīklu un datu pārvaldība, kiberdrošība - Adaptive ekspertu komanda nodrošina jūsu uzņēmumam pielāgotu atbalstu visos jūsu IT vides aspektos. Mūsu mērķis ir uzlabot jūsu darbības efektivitāti, aizsargāt jūsu digitālos līdzekļus un veicināt inovācijas, izmantojot tehnoloģiju, lai jūsu uzņēmums justos droši un varētu attīstīties digitālajā laikmetā.

Plānošana

Adaptive IT infrastruktūras plānošana ir pakalpojums, kas radīts, lai atbalstītu jūsu ilgtermiņa biznesa mērķus. Mēs sniedzam ekspertu konsultācijas, iedziļināmies jūsu uzņēmuma vajadzībās un izstrādājam pielāgotas infrastruktūras arhitektūru. Adaptive komanda rūpīgi plāno visus aspektus, sākot no tīkla projektēšanas līdz aparatūras izvēlei, koncentrējoties uz mērogojamību un efektivitāti. Mēs piegādājam infrastruktūras risinājumus, kas ir stabili, piemēroti nākotnei un atbilst jūsu stratēģiskajiem mērķiem.

Plānošanas pakalpojumi

Ieviešana

Adaptive nodrošina vienmērīgu pāreju no plānošanas uz pilnvērtīgu darbības uzsākšanu. Mēs risinām visus infrastruktūras ieviešanas aspektus, sākot no sagatavošanas un uzstādīšanas līdz faktiskai jūsu IT sistēmu instalēšanai. Mēs rūpīgi testējam katru komponenti, praktiskam priekšstatam veicam vides demonstrācijas un detalizētu dokumentēšanu. Jūs varat paļauties uz to, ka mēs izpildīsim jūsu IT stratēģiju precīzi un kvalitatīvi.

Ieviešanas pakalpojumi

Uzturēšana

Adaptive uzturēšanas pakalpojums nodrošina jūsu IT sistēmu nevainojamu un efektīvu darbību, tai skaitā pastāvīgu monitoringu, lai proaktīvi atklātu un atrisinātu problēmas. Mēs piedāvājam jauninājumu instalēšanu, lai jūsu infrastruktūra būtu atjaunināta, un nepieciešamības gadījumā nodrošinām tehnisko atbalstu klātienē. Mūsu pakalpojumi ietver arī stratēģisko plānošanu un detalizētas atskaites, lai nodrošinātu pārredzamību. Jūsu rīcībā ir arī mūsu unikālā abonēšanas pakotne Adaptive MS – visaptverošs un pielāgojams uzturēšanas risinājums.

Uzturēšanas pakalpojumi

Dzīves cikla pakalpojumi

Adaptive dzīves cikla pakalpojumi piedāvā jūsu IT līdzekļu pilnīgu pārvaldību. Lai palīdzētu jums pieņemt pārdomātus lēmumus, mēs sniedzam konsultācijas un atbalstu IT tehnoloģiju un pakalpojumu iepirkumos, veicam jauninājumus un uzskati. Lai jūsu sistēmas būtu aktuālas un atbilstu prasībām, mūsu pakalpojumi ietver garantijas uzlabojumus un pagarinājumus, drošu datu dzēšanu un utilizācijas pakalpojumus. Ar Adaptive jūs iegūstat partneri, kas precīzi un rūpīgi pārvalda jūsu IT iekārtas visā to dzīves ciklā.

Dzīves cikla pakalpojumi

IaaS

Adaptive IaaS (Infrastruktūra kā pakalpojums) ievērojami paplašina jūsu uzņēmuma IT iespējas. Mūsu IaaS risinājumi nodrošina mērogojamu, pieprasījumu intensitātē balstītu piekļuvi būtiskiem IT resursiem, tostarp virtualizētiem serveriem, datu krātuvēm un tīklu izveidei. Tas ļauj ātri izvietot un pārvaldīt IT infrastruktūru bez tradicionālās pieejas izmaksām un sarežģītības. Izmantojot Adaptive IaaS, jūs iegūstat rīcības brīvību un samazināt pieskaitāmās izmaksas, lai varētu koncentrēties uz inovācijām un izaugsmi.

IaaS pakalpojumi
Scroll to Top